Rewelacyjnie dobra gra

Tak olbrzymie wyzwanie czeka na każdego, kto chce się dobrze pobawić. I nie chodzi tu o grę komputerową. Wręcz przeciwnie o grę w wyreżyserowanej rzeczywistości. To escape game, czyli gra, której celem jest uwolnienie się z zamkniętego pokoju w określonym regulaminem czasie. Nie wolno używać siły fizycznej, natomiast rozwiązywać zagadki, które ułożone są tak, by w stosownej kolejności ich odgadywania być coraz bliżej celu. Ludzie pytają, czy mogą zrezygnować przed upływem czasu gry. Jest to naturalnie możliwe. Taką chęć wystarczy zasygnalizować moderatorowi, który po prostu otworzy drzwi. Satysfakcji jednak nie będzie, więc może warto pokusić się o szczęśliwe zakończenie fascynująco porządnej rozrywki.

Na śląsku można bawić się w paru pokojach escape games. Każdy z nich trzeba jednak wcześniej zarezerwować i opłacić. Chętnych nie brakuje więc, aby weekendowe spotkanie ze znajomymi w tej właśnie atmosferze mogło dojść do skutku, trzeba umówić je naturalnie trafnie wcześnie. Rezerwacji można dokonać na stronie internetowej, w planowo przygotowanym panelu. Już z samego panelu widać, iż chętnych nie brakuje. Pokoje zagadek to:
– medical room
– mine room
– dexter
W każdym z nich scenariusz jest inny. Rzadko kiedy bywa tak, by uczestniczy gry rezygnowali podczas jej trwania, stąd widać, iż każdy z wielkim niezaaranżowaniem chce odnieść sukces. Pomysł z Wiednia zagościł wreszcie w naszych polskich progach i ma się naprawdę niezmiernie dobrze. Czas na kreatywną zabawę wspólnie ze znajomymi.

escape game